macchina per fà pellet di segatura di biomassa di legnu MZLH420/508
Descrizzione breve:
  • Quantità minima d'ordine:1 Pezzu/Pezzi
  • Capacità di furnimentu:1000 Pezzi / Pezzi per mese
  • Dettagli di u produttu
    Etichette di u produttu
    Articulu Parametri tecnichi
    Capacità (t/h) 0,1-0,2 0,2-0,4 0,5-0,7 0,7-1,0 1-1.5 1,5-2,0 2-2.5
    Putenza (kW) Motore principale 15 37 55 75/90 90/110 110/132/160 185/200
    Alimentatore 0,55 0,55 0,75 1.5 1.5 1.5 2.2
    Balsamu 2.2 2.2 3 5.5 5.5 11 11
    Diametru Internu di a Matrice di l'Anellu (mm) φ250mm φ320mm φ350mm φ400mm φ420mm φ508mm φ600mm
    Larghezza efficace (mm) 60mm 60mm 60mm 80mm 100 mm 120 mm 120 mm